Projekty realizowane w 2020 roku


"SENIORZY MUZYKUJĄ W SIECI"

Projekt kontynuuje, lecz jednocześnie przenosi na nowy poziom zaawansowania technologicznego, prowadzone przez SKKM FRAZA od 2009 roku i cieszące się dużym zainteresowaniem, innowacyjne warsztaty muzyczne dla seniorów, które nie mogą się obecnie odbyć w dotychczasowej formie.

Głównym działaniem jest równoległe prowadzenie indywidualnych warsztatów muzycznych on-line w sześciu klasach: keyboardu, gitary klasycznej, gitary elektrycznej, fletu prostego, saksofonu i śpiewu.

Zwieńczeniem będzie wirtualny koncert wszystkich uczestników, który zostanie zmontowany jako film wykorzystujący technologię multi screen video i opublikowany w serwisie You Tube.

Logo projektu Kultura w sieci

"Z MUZYKĄ ZA PAN BRAT"

Projekt będzie realizowany w Koszalinie i jest skierowany do osób starszych – mieszkańców Koszalina, zainteresowanych aktywnym spędzaniem wolnego czasu poprzez udział w muzycznych zajęciach edukacyjnych rozwijających ich pasję, jaką jest czynne muzykowanie. Stanowi on kontynuację, a zarazem rozwinięcie wcześniejszych jedenastu, cieszących się dużą popularnością,  edycji zadania pod tym samym tytułem.

Głównym działaniem jest zorganizowanie dla ok. 40 osobowej grupy koszalińskich seniorów interaktywnych warsztatów muzycznych w pięciu klasach instrumentalnych i emisji głosu oraz dwa koncerty.

Projekt jest realizowany dzięki finansowemu wsparciu Miasta Koszalin.

Logo miasta Koszalin - Centrum Pomorza

Zapisy

Zapisy uczestników w obu projektach przyjmowane będą od 29 czerwca! Udział jest całkowicie bezpłatny – ZAPRASZAMY!