Aktualności

III Regionalny Przegląd Muzykujących Seniorów - Instrumentalistów

Zapraszamy amatorsko muzykujących seniorów z terenu Województwa Zachodniopomorskiego do uczestnictwa w III Regionalnym Przeglądzie Muzykujących Seniorów -... więcej »

Dodano: 2018.10.18

RODO - obowiązek informacyjny

Z dniem 25 maja zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem... więcej »

Dodano: 2018.05.31

"Z muzyką za pan brat" - jubileuszowa X edycja! ZAPISY

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 lat, zainteresowanych nauką gry na instrumentach muzycznych, nauką emisji głosu i nauką języka angielskiego do uczestniczenia w naszym... więcej »

Dodano: 2018.04.19

"Z muzyką za pan brat" - jubileuszowa X edycja! ZAPISY

„Z MUZYKĄ ZA PAN BRAT” – JUBILEUSZOWA, X EDYCJA!

Projekt jest realizowany od 1 marca do 31 grudnia 2018 r., przez Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA, w partnerskiej współpracy z Chojnickim Centrum Kultury. W jego ramach prowadzone są między innymi następujące działania:

 1. Spotkania informacyjne w wybranych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego (Białogard, Darłowo, Sławno, Świdwin);
2. Spotkania z Policją służące poprawie bezpieczeństwa osób starszych;
3. Grupowe, muzyczne warsztaty w następujących klasach: keyboard, gitara klasyczna, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, flet prosty, saksofon, ukulele oraz emisja głosu;
4. Kurs nauki języka angielskiego oparty na analizie tekstów anglojęzycznych piosenek z lat młodości seniorów;
5. Zorganizowanie w Koszalinie III Regionalnego Przeglądu Muzykujących Seniorów – Instrumentalistów (Filharmonia Koszalińska – listopad 2018 r.);
6. Zorganizowanie Koncertu Wigilijnego - grudzień 2018 r.

 Wszystkie zajęcia są bezpłatne i odbywają się w pracowniach muzycznych na terenie Koszalina oraz Chojnic. Uczestnikami mogą być osoby, które ukończyły 60 lat i zamieszkują na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz Chojnic i powiatu chojnickiego. Ilość miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Kandydaci powinni wskazać kurs, którym są zainteresowani przede wszystkim. W miarę wolnych miejsc, możliwe będzie także ewentualne uczestnictwo w innych kursach.

Zapisy przyjmowane są:
- osobiście w sekretariacie przy ul. Sucharskiego 2 w Koszalinie (od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 20:00)
- osobiście podczas spotkań informacyjnych w wyżej wymienionych miejscowościach regionu
- telefonicznie pod numerami telefonów: 94 345 35 11 lub 600 381 731
- pocztą elektroniczną na adres: biuro@fraza.org.pl

ZAPRASZAMY!

Zadanie jest realizowane przy finansowym wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 -2020, Województwa Zachodniopomorskiego oraz Miasta Koszalin.