Aktualności

III Regionalny Przegląd Muzykujących Seniorów - Instrumentalistów

Zapraszamy amatorsko muzykujących seniorów z terenu Województwa Zachodniopomorskiego do uczestnictwa w III Regionalnym Przeglądzie Muzykujących Seniorów -... więcej »

Dodano: 2018.10.18

RODO - obowiązek informacyjny

Z dniem 25 maja zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem... więcej »

Dodano: 2018.05.31

"Z muzyką za pan brat" - jubileuszowa X edycja! ZAPISY

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 lat, zainteresowanych nauką gry na instrumentach muzycznych, nauką emisji głosu i nauką języka angielskiego do uczestniczenia w naszym... więcej »

Dodano: 2018.04.19

III Regionalny Przegląd Muzykujących Seniorów - Instrumentalistów

Zapraszamy amatorsko muzykujących seniorów z terenu Województwa Zachodniopomorskiego do uczestnictwa w III Regionalnym Przeglądzie Muzykujących Seniorów - Instrumentalistów!

CELE:

1. Popularyzacja i wspieranie amatorskiego grania na instrumentach muzycznych wśród osób starszych z terenu województwa Zachodniopomorskiego;
2. Integracja regionalnego środowiska muzykujących seniorów – instrumentalistów oraz stworzenie platformy do wymiany doświadczeń dla uczestników i instruktorów;

Zadanie jest realizowane przy finansowym wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 -2020, Województwa Zachodniopomorskiego oraz Miasta Koszalin.

Regulamin oraz karty zgłoszenia są do pobrania poniżej (aby pobrać, należy kliknąć prawym przyciskiem myszki na daną stronę i wybrać z menu "zapisz jako"):

Regulamin - 1 strona:

Regulamin - 2 strona:

Karta zgłoszenia - soliści:

Karta zgłoszenia - zespoły: