Aktualności

Koncert Wigilijny

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników projektu "Z muzyką za pan brat" na Koncert Wigilijny, który w tym roku odbędzie się w poniedziałek, 9 grudnia o godz. 17:00,... więcej »

Dodano: 2019.12.03

Walne Zebranie Członków SKKM FRAZA

Dzień dobry, informujemy, że w dniu 25 maja (sobota) o godz. 11:00 w sali dydaktycznej przy ul. Tęczy 26 w Koszalinie, odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Krzewienia... więcej »

Dodano: 2019.05.13

"Z muzyką za pan brat" - XI edycja!

Projekt jest realizowany od 1 kwietnia do 31 grudnia 2019 r., prowadzone działania obejmują:

1. Grupowe, muzyczne warsztaty w następujących klasach: keyboard, gitara klasyczna, ukulele,... więcej »

Dodano: 2019.05.12

Koncert Wigilijny

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników tegorocznej edycji projektu "Z muzyką za pan brat" na Koncert Wigilijny, który w tym roku odbędzie się w poniedziałek, 9 grudnia o godz. 17:00, w osiedlowym klubie "Na Skarpie", znajdującym się w Koszalinie przy ul. Na Skarpie 17 (naprzeciwko budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej).
Tradycyjnie, będziemy wspólnie muzykować i degustować potrawy przyniesione przez uczestników  Na miejscu zapewniamy kawę/herbatę oraz wodę mineralną. Nikogo nie może zabraknąć!

 

Zadanie "Z muzyką za pan brat" jest jest realizowane przy finansowym wsparciu Miasta Koszalin oraz Województwa Zachodniopomorskiego.