Aktualności

III Regionalny Przegląd Muzykujących Seniorów - Instrumentalistów

Zapraszamy amatorsko muzykujących seniorów z terenu Województwa Zachodniopomorskiego do uczestnictwa w III Regionalnym Przeglądzie Muzykujących Seniorów -... więcej »

Dodano: 2018.10.18

RODO - obowiązek informacyjny

Z dniem 25 maja zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem... więcej »

Dodano: 2018.05.31

"Z muzyką za pan brat" - jubileuszowa X edycja! ZAPISY

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 lat, zainteresowanych nauką gry na instrumentach muzycznych, nauką emisji głosu i nauką języka angielskiego do uczestniczenia w naszym... więcej »

Dodano: 2018.04.19

Skrótowe zestawienie realizowanej działalności:

- w terminie 4 - 7 lipca 2012 r: udział w Seminarium Kontaktowym programu "Uczenie się przez całe życie" GRUNDTVIG, Birmingham, Wielka Brytania;

- W terminie od 1 czerwca do 30 listopada 2012 r.: Przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Miasta Koszalin realizacja zadań publicznych pn. "Z muzyką za pan brat" oraz ”Muzyczna Przystań”. Link do filmu z realizacji:

http://youtu.be/tBoUEhvtDBU

- W terminie od 1 czerwca do 30 listopada 2011 r.: Przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego realizacja zadania publicznego pn.”Muzyczna Przystań”. Linki do filmu z realizacji:

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury FRAZA - "Muzyczna Przystań"

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA. Koszalin koncert w dniu 25.11.2011

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA. Projekty zrealizowane w 2011 r.

- W terminie od 1 kwietnia do 31 października 2011 r.: Przy finansowym wsparciu Prezydenta Miasta Koszalina realizacja zadania publicznego pn. „Przygoda z Muzyką”.

- W terminie od 1 do 31 sierpnia 2011 r. : Przy finansowym wsparciu Prezydenta Miasta Koszalina realizacja zadania publicznego pn. „Letnia Akademia Muzyki Niepoważnej”. Link do filmu z realizacji:

Letnia Akademia Muzyki Niepoważnej-Koszalin

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA. Projekty zrealizowane w 2011 r.

- W terminie od 1 czerwca do 30 listopada 2011: Przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego realizacja zadania publicznego pn. „Z muzyką za pan brat” (III edycja) skierowanego do osób w wieku emerytalnym, w ramach wojewódzkiego programu pn. „Aktywna i bezpieczna jesień”. Link do filmu z realizacji:

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA. Koszalin koncert w dniu 25.11.2011

Koszalin: Zajęcia muzyczne dla seniorów [wideo]

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA. Projekty zrealizowane w 2011 r.

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA. Zajęcia "Z Muzyką Za Pan Brat" 2011 r.

- W terminie od 1 lipca do 30 listopada 2010: Przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego realizacja zadania publicznego pn. „Z muzyką za pan brat” (II edycja) skierowanego do osób w wieku emerytalnym, w ramach wojewódzkiego programu pn. „Aktywna i bezpieczna jesień”. Linki do filmów z realizacji:

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA. Z muzyką za pan brat 2010 r. - zajęcia.

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA. Z muzyką za pan brat 2010 r. - występ.

- W terminie od 4 maja do 30 listopada 2009: Przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego realizacja zadania publicznego pn. „Z muzyką za pan brat” (I edycja), skierowanego do osób w wieku emerytalnym, w ramach wojewódzkiego programu pn. "Aktywny Senior". 

- W terminie od 1 lipca - 31 sierpnia 2010 r.: Przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Koszalina realizacja zadania publicznego pn. „Akademia Muzyki Niepoważnej” - prowadzenie bezpłatnych zajęć z zakresu edukacji muzycznej, skierowanych do dzieci i młodzieży, mieszkańców Koszalina.

- W terminie od 22 czerwca - 31 sierpnia 2009: Przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Koszalina realizacja zadania publicznego pn. „Letnia Akademia Muzyki Niepoważnej” - prowadzenie bezpłatnych zajęć z zakresu edukacji muzycznej, skierowanych do dzieci i młodzieży, mieszkańców Koszalina.

- W terminie od 15 lipca - 31 lipca 2008 r. : Przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Koszalina realizacja zadania publicznego pn. „Letnia Akademia Muzyki Niepoważnej” - prowadzenie bezpłatnych zajęć z zakresu edukacji muzycznej, skierowanych do dzieci i młodzieży, mieszkańców Koszalina.