Aktualności

III Regionalny Przegląd Muzykujących Seniorów - Instrumentalistów

Zapraszamy amatorsko muzykujących seniorów z terenu Województwa Zachodniopomorskiego do uczestnictwa w III Regionalnym Przeglądzie Muzykujących Seniorów -... więcej »

Dodano: 2018.10.18

RODO - obowiązek informacyjny

Z dniem 25 maja zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem... więcej »

Dodano: 2018.05.31

"Z muzyką za pan brat" - jubileuszowa X edycja! ZAPISY

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 lat, zainteresowanych nauką gry na instrumentach muzycznych, nauką emisji głosu i nauką języka angielskiego do uczestniczenia w naszym... więcej »

Dodano: 2018.04.19

O nas

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA powstało w 2004 roku z inicjatywy nauczycieli oraz rodziców uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA w Koszalinie. Obecnie SKKM FRAZA zajmuje się przede wszystkim realizacją własnych oraz zleconych zadań publicznych dotyczących edukacji muzycznej wszystkich warstw społecznych, w szczególności seniorów oraz dzieci i młodzieży. Przy realizacji powyższych zadań stowarzyszenie korzysta z bogatej wiedzy i doświadczenia zawodowego swoich członków.

Administratorem danych osobowych jest STOWARZYSZENIE KRZEWIENIA KULTURY MUZYCZNEJ "FRAZA" (nr KRS 0000207145) z siedzibą w Koszalinie: ul. TĘCZY 26, 75-589 KOSZALIN, adres e-mail: biuro@fraza.org.pl (zwane dalej Stowarzyszeniem/Administratorem). Odbiorcą danych osobowych są upoważnieni pracownicy Administratora.
W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych, Stowarzyszenie opracowało wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Administrator kontroluje ich wykonywanie i sprawdza ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi.

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA szanuje prywatność użytkowników. Niniejsza Polityka Prywatności określa w jaki sposób mogą być zbierane i wykorzystane dane użytkowników oraz jak użytkownicy mogą chronić swoją prywatność.