Aktualności

Walne Zebranie Członków SKKM FRAZA

Dzień dobry, informujemy, że w dniu 25 maja (sobota) o godz. 11:00 w sali dydaktycznej przy ul. Tęczy 26 w Koszalinie, odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Krzewienia... więcej »

Dodano: 2019.05.13

"Z muzyką za pan brat" - XI edycja!

Projekt jest realizowany od 1 kwietnia do 31 grudnia 2019 r., prowadzone działania obejmują:

1. Grupowe, muzyczne warsztaty w następujących klasach: keyboard, gitara klasyczna, ukulele,... więcej »

Dodano: 2019.05.12

RODO - obowiązek informacyjny

Z dniem 25 maja zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem... więcej »

Dodano: 2018.05.31

O nas

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA powstało w 2004 roku z inicjatywy nauczycieli oraz rodziców uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA w Koszalinie. Obecnie SKKM FRAZA zajmuje się przede wszystkim realizacją własnych oraz zleconych zadań publicznych dotyczących edukacji muzycznej wszystkich warstw społecznych, w szczególności seniorów oraz dzieci i młodzieży. Przy realizacji powyższych zadań stowarzyszenie korzysta z bogatej wiedzy i doświadczenia zawodowego swoich członków.

Administratorem danych osobowych jest STOWARZYSZENIE KRZEWIENIA KULTURY MUZYCZNEJ "FRAZA" (nr KRS 0000207145) z siedzibą w Koszalinie: ul. TĘCZY 26, 75-589 KOSZALIN, adres e-mail: biuro@fraza.org.pl (zwane dalej Stowarzyszeniem/Administratorem). Odbiorcą danych osobowych są upoważnieni pracownicy Administratora.
W trosce o bezpieczeństwo powierzonych danych, Stowarzyszenie opracowało wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Administrator kontroluje ich wykonywanie i sprawdza ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi.

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej FRAZA szanuje prywatność użytkowników. Niniejsza Polityka Prywatności określa w jaki sposób mogą być zbierane i wykorzystane dane użytkowników oraz jak użytkownicy mogą chronić swoją prywatność.